چهارشنبه 22 مرداد 1399   23:49:08
اخبار
15:371398/3/27 دوشنبه
فرمانده سپاه ناحیه همدان درجمع بسیجیان منطقه 7 عملیات انتقال گاز :
رشد ، پویایی و افتخارات کسب شده توسط پایگاه بسیج حیدر کرار (ع) ستودنی است

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت عملیات انتقال گاز ؛ به مناسبت سی امین سالگرد زعامت مقام عظمای ولایت و با هدف تشریح دستاوردهای و عملکرد سال گذشته پایگاه ، همایش بسیجیان پایگاه حیدر کرار (ع) منطقه هفت عملیات انتقال گازبا حضور فرمانده سپاه ناحیه همدان ، مدیر منطقه ، فرمانده پایگاه بسیج و جمعی از بسیجیان این منطقه عملیاتی ، در محل سالن کنفرانس ساختمان ستاد منطقه برگزار گردید .
 در این همایش سرهنگ دوم پاسدار بقایی فرمانده سپاه ناحیه همدان در همایش بسیجیان منطقه هفت عملیات انتقال گاز در سخنانی اظهار داشت : رشد ، پویایی و افتخارات کسب شده توسط پایگاه بسیج حیدر کرار (ع) ستودنی است .
وی در ادامه با گرامیداشت یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ، بیان کرد : امام خمینی (ره) پیش از آنکه نظام اسلامی ایران را بنیان گذارد و پایه گذاری نماید ، ابتدا خود را از هر لحاظ آماده و خود سازی معنوی نموده بود و این خودسازی رمز موفقیت در هر رده مسئولیتی در نظام اسلامی است که بحمد ا... حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هر دو از این منظر، الگوی عینی هر بسیجی مومن ، متعبد و انقلابی ، هستند .
در ادامه این همایش مهندس عبادی مدیر منطقه هفت عملیات انتقال گاز نیز در سخنانی اظهار داشت : دیدگاه ما آن است که تمامی همکاران در زمره نیروهای بسیج هستند چرا که کارکنان این منطقه در حوادث سیل اخیر علاوه بر انجامن عملیات فنی ، مجاهدانه مسئولیت اجتماعی خود را در قالب یاری به هموطنان سیل زده ، انجام دادند .
 
در ادامه همچنین بیگدلی مجرد فرمانده پایگاه بسیج حیدر کرار (ع) نیز با تشریح اقدامات و فعالیتهای یکساله پایگاه اظهار داشت : این پایگاه در سال گذشته علاوه بر سازماندهی مجدد نیروها ، هم از لحاظ کمی و هم از منظر کیفی رشد قابل توجهی داشته است که کسب رتبه برتر علمی ، پژوهشی در بین پایگاههای بسیج ملی گاز و همچنین کسب رتبه موفق ترین رده بسیج سازمانی در بین ادارات استان همدان ، تبلور این پویایی و تلاشهای جهادی نیروهای بسیجی منطقه است .
 
 
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما