جمعه 1 شهريور 1398   16:21:04
17:071397/12/13 دوشنبه
برگزاری نمایشگاه آثار و دستاوردهای سال 97 منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران ، نمایشگاه آثار و دستاوردهای سال 97  این منطقه عملیاتی برگزار گردید .
در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور سردار فرجی جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) ، دکتر محمدی فر رییس دانشگاه بوعلی سینا ، جمعی از مقامات استان همدان ، مدیران و مسئولان صنعت گاز کشور ، مدیر ، مسئولان و جمعی از کارکنان منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران در محل سالن سرو دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد ؛ مهندس عبادی مدیر منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران در سخنانی با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت : یکی از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه ایجاد انگیزه برای جوانان مستعد ، متخصص و فعال  و نمایش توانمندی ها ، ابتکارات و خلاقیتهای کارکنان ساعی این منطقه عملیاتی در مواجهه با جنگ اقتصادی و نمایش جهاد اقتصادی و جهاد خودکفایی در قبال تحریم ها است .
مدیر منطقه هفت عملیات انتقال گاز در ادامه با اشاره به عملکرد صنعت گاز در گام اول انقلاب به عنوان "محور توسعه عمرانی"و با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب که رهبری معظم ، خطاب به ملت شریف ایران ارائه نمودند ؛ افزود : انتظار می رود در 40 ساله دوم انقلاب ، صنعت گاز، اقتصاد کشور را متحول کند و گاز بتواند به عنوان "محور توسعه اقتصادی" مطرح باشد .
 
مهندس عبادی در ادامه افزود :از ایده ها و طرح های نخبگان جامعه خصوصا دانشگاهیان در خصوص توسعه اقتصادی با محوریت گاز استقبال می کنیم .
درادامه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه دکتر محمدی فر رییس دانشگاه بوعلی سینا در سخنانی ضمن تشکر از مدیر و مسئولان این منطقه عملیاتی در برگزاری این نمایشگاه در محیط علمی دانشگاه ؛ اظهار داشت : دنیای کنونی پیوند‌ جدایی‌ناپذیری با علوم پایه، مهندسی و کاربردی نو دارد که بر این اساس می بایست ارتباطی موثر ، مفید و سازنده بین دانشگاه و صنعت ایجاد شود.
سردار فرجی جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)  دیگر سخنران مراسم افتتاحیه نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت روحیه و تفکر بسیجی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ، سازندگی ، عمران و آبادانی بیش از پیش کشور ، اظهار داشت : منطقه هفت عملیات انتقال گاز با بهره مندی از جوانان مستعد ، نخبه و بسیجی خود در این راه ارزشمند و دشوار نقش خود را به خوبی ایفا نموده و برگزاری نمایشگاه دستاوردها نیزموید این مطلب است که امید است به یاری الهی با قدرت و قوت بیشتر ادامه یابد .
در پایان مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران، از افراد و واحدهایی که آثارشان در کمیته داوری پذیرفته شده بود با اهداء لوح تقدیر و تندیس یادبود این نمایشگاه ، تجلیل به عمل آمد .
شایان ذکر است نمایشگاه آثار و دستاوردهای سال 97 منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران با ارائه یکصد اثر برتر و همچنین برگزاری پنل های  فنی - تخصصی با بهره مندی جمعی از متخصصان و مسئولان منطقه و همچنین اساتید دانشگاه ، به منظور تبادل دانش و تجربیات ، به مدت سه روز در دانشگاه بوعلی سینا برگزار گردید .
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما