جمعه 1 شهريور 1398   16:20:49
17:021397/6/31 شنبه
درآیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج منطقه :
مدیر منطقه 7 شرکت انتقال گاز ایران : بهره مندی ازروحیه و تفکر بسیجی مدار و رعایت تقوی الهی لازمه عبور از تنگناها و مشکلات است

 به گزارش روابط عمومی منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران ؛ عبادی مدیر منطقه هفت عملیات انتقال گاز ایران در آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج حیدر کرار (ع) منطقه از دو عنصر بهره مندی از روحیه بسیجی و رعایت تقوی الهی به عنوان ملزومات مهم در عبور از تنگناها و مشکلات کشور یاد نمود .
در مراسم تکریم فرمانده اسبق و معارفه فرمانده جدید پایگاه بسیج حیدر کرار (ع) منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران که با حضور سرهنگ امیری فرمانده بسیج ادارات استان همدان ، سرهنگ موسوی فرمانده بسیج ادارات شهرهمدان ، کهوند رییس حسابرسی شرکت ملی گاز در غرب کشور ، پورمحمود ، فرمانده اسبق و بیگدلی مجرد فرمانده جدید پایگاه بسیج منطقه و جمعی از مسئولان و بسیجیان منطقه هفت در محل سالن کنفرانس ستاد برگزار گردید ، عبادی مدیر منطقه در سخنانی ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبد الحسین (ع) ، با اشاره به مجاهدات و ایثار گری های آن امام همام و خاندان و اصحاب با وفای ایشان ، دو عامل اصلی مقابله و جنگ سپاه دشمن با امام معصوم را ، در عین تقید به دین مبین اسلام ؛عدم تقوی الهی و فقدان انسانیت ، برشمرد .
مدیر منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران در ادامه اظهار داشت : در عصر حاضر نیز ضمن تبعیت از فرامین ولایت ، بهره مندی از روحیه و تفکر بسیجی مدار و رعایت تقوی الهی رمز عبور از تنگناها و مشکلات است .
در ادامه این مراسم سرهنگ امیری فرمانده بسیج ادارات استان همدان نیز در سخنانی ضمن تقدیر از فعالیتها و اقدامات ارزنده پایگاه بسیج حیدر کرار (ع) منطقه ، فعالیتهای پرسنل ساعی این منطقه را تبلوری از شجاعت و ایثار در عرصه جهاد اقتصادی و باعث عزت ملی دانست .
 
در ادامه همچنین فرمانده اسبق و جدید پایگاه بسیج منطقه در سخنانی به ترتیب برنامه های انجام شده و اهداف و برنامه های آتی خود را تشریح نمودند .
 
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر به پورمحمود از زحمات وی تقدیر و حکم فرماندهی بسیج پایگاه حیدر کرار (ع) منطقه هفت شرکت انتقال گاز به بیگدلی مجرد اهدا گردید .
 
شایان ذکر است همچنین در این مراسم از تکرلی یکی از بسیجیان فعال منطقه نیز تقدیر به عمل آمد .
 
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما