سه‌شنبه 1 مرداد 1398   06:07:00
18:151397/7/22 يكشنبه
مدیر منطقه هفت عملیات انتقال گاز ایران خبر داد:
انجام عملیات کامیاران - مریوان به صورت بهره ور و با کمترین هزینه

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران ؛ عبادی مدیر این منطقه عملیاتی از انجام عملیات کامیاران - مریوان به صورت بهره ور و با کمترین هزینه خبر داد .
مدیر منطقه هفت، در جریان بازدید مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران و هیأت همراه از تاسیسات تقویت فشار گاز بیجار در سخنانی به ارایه گزارشی در زمینه فعالیت های منطقه 7 پرداخت.
عبادی گفت: عملیات تعمیر خط کامیاران – مریوان به صورت بهره ور با کمترین هزینه ممکن صورت پذیرفته است.
وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران منطقه، اظهار داشت: پشت سر گذاشتن بیش از 5800000 ساعت کار بدون حادثه از ابتدای سال تاکنون از موفقیت های HSE منطقه است و فعالیت های HSE منطقه را برگ زرینی از افتخارات منطقه دانست.
عبادی در زمینه مدیریت گازهای محاسبه نشده در سطح منطقه افزود: با برنامه ریزی صورت پذیرفته گازهای محاسبه نشده به بهترین نحو ممکن در سطح منطقه مدیریت شده است.
مدیر منطقه هفت، با اشاره به نایب قهرمانی جوانان منطقه 7 دراولین المپیاد فنی بهره برداران انتقال گاز، کسب این افتخار را نمادی از خود باوری و دانش مناسب همکاران منطقه دانست که براساس توجه به مدیریت دانش بویژه آموزش کارکنان حاصل گردیده است.
وی در ادامه افزود: در 6 ماهه اول سال جاری 13000 نفر ساعت آموزش در سطح منطقه انجام شده است که این موضوع موید تاکید منطقه به فراگیری، نهادینه نمودن و تسهیم دانش در سطح منطقه می باشد.
عبادی در پایان اضافه نمود: شایان ذکر است این منطقه عملیاتی براساس نتایج حاصله از چهارمین دوره سنجش سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران توانسته است رتبه دوم را کسب نماید و کلیه ارزش های سازمانی مدنظر اعم از تعالی جویی، تعهد به ملت و صنعت گاز، قانون مداری، خلاقیت و نوآوری، اعتماد و درستکاری و چابکی در پاسخگویی به ذینفعان در قالب افتخارات کسب شده، نمود واقعی یافته است.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما